zarabiaj online bez wychodzenia z domu

PaidVerts

Zapraszam do współpracy partnerskiej z jednym z najlepszych, najprostszych i najbardziej popularnych programów oferujących całkowicie darmowy dochód możliwy do uzyskania we własnym domu.

Freebitcoin to darmowy program do generowania krypto waluty Bitcoin, tzw kranik (faucet), działa i wypłaca od 2013 roku i umożliwia zarabianie w tej walucie całkowicie bezpłatnie.

Link do strony serwisu Freebitcoin: http://freebitco.in/?r=6672601

Jak zarabiamy na Freebitcoin?
W programie zarabiamy w Bitcoinach, co godzinę (po odliczeniu zegara), całkowicie za darmo klikając tylko przycisk „ROLL” po zalogowaniu do serwisu w zakładce FREE BTC.
Po kliknięciu przycisku „ROLL” losowany jest numer. W zależności od jego wartości otrzymujemy odpowiednią część Bitcoina podaną w tabelce. Czym większy numer tym więcej Bitcoinów otrzymamy, z możliwością wygrania do kwoty odpowiadającej 200$ podczas każdego losowania.
Podczas jednego losowania otrzymujemy także dodatkowo (standardowo) 2 dodatkowe bilety na cotygodniową loterię, (co tydzień w losowaniu możliwość wygrania 1-3BTC (1BTC -> ~2500$ -> 9250zł) oraz 2 Reward points (w niektóre dni jak np. weekendy otrzymujemy bonusowo więcej punktów RP za jedno losowanie).

Punkty Reward Points możemy wykorzystać w zakładce „Rewards” i pomnożyć zyski, co 1h wybierając jedną z opcji Reward Prizes, polecam 3 ostatnie opcje:

-> „Free BTC Bonus” – otrzymujemy bonusowo większy procent generowanych części BTC podczas jednego losowania przez 24h
->„Lotery Tickets Bonus” – otrzymujemy dodatkowe bilety na loterię podczas każdego losowania przez 24h
->„Reward Points Bonus” – otrzymujemy dodatkowe punkty RP podczas każdego losowania przez 24h

Wypłaty
Wypłaty z programu są automatyczne, realizowane, co tydzień w niedzielę.
Pamiętaj o ustawieniu adresu Twojego portfela BTC w zakładce „Profile” przed pierwszą wypłatą.
Jeśli wypłata automatyczna nie jest jeszcze ustawiona kliknij przycisk Withdraw oraz ustaw opcję „Auto Withdraw”.

Jeśli nie posiadasz jeszcze własnego portfela BTC polecam darmowy procesor 4coins. To najprostszy w obsłudze procesor z możliwością wypłat na konto bankowe po wymianie BTC na złotówki. Po rejestracji w procesorze 4coins, w zakładce „Przyjmij płatność” otrzymasz numer swojego portfela BTC. Numer ten wklej w zakładce „Profile”, (w programie Freebitcoin) w pierwszej zakładce, jaka się ukaże i potwierdź swoim hasłem. Wypłaty będą automatycznie realizowane na ten adres po uzbieraniu minimalnej kwoty możliwej do wypłaty. Nie ma ograniczeń odnośnie kwoty maksymalnej.

Link do strony bezpłatnego procesora 4coins: https://www.4coins.pl/?ref=21626

Dodatkowo zarabiasz na rosnącym kursie BTC
Kurs BTC jest płynny i może zarówno spaść jak i wzrosnąć w ciągu jednego dnia nawet o 50$ lub więcej. Jeśli posiadasz już własne środki BTC na procesorze możesz także zaczekać aż kurs będzie wyższy i sprzedać lub wymienić swoje bitcoiny z jeszcze większym zyskiem.

Polecanie serwisu innym osobom
Polecanie programu nie jest niezbędne, przyspiesza jednak uzyskiwane zarobki w programie. Prócz prowizji Bitcoin z aktywności poleconych otrzymujemy także dodatkowo (standardowo) 1 los na loterię oraz 1RP (Reward Points) przy każdym losowaniu naszego poleconego, oczywiście za darmo zarówno dla nas jak i dla poleconych. Nie ma ograniczeń odnośnie ilości poleconych, których możemy zaprosić do programu, każdy z nich ma także szanse wygrać całkowicie za darmo dodatkowe Bitcoiny w przypadku swojej aktywności.

Aby polecić program innym osobom ze specjalnego linku polecającego wejdź w zakładkę „Refer” -> Your Referral URL to Twój link polecający, za jego pomocą każda nowa osoba zostanie przypisana w programie do Twojego konta i uzyskasz profity z jej aktywności.

Link do strony serwisu Freebitcoin: http://freebitco.in/?r=6672601

W razie pytań lub problemów z działaniem programu skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego. Jestem do Twojej pełnej dyspozycji.