zarabiaj online bez wychodzenia z domu

PaidVerts

Cześć, nazywam się Kamil, ok.2 lata temu natrafiłem na jakiegoś autosurfa, wtedy nie wierzyłem, że na takich stronach można cokolwiek zarobić, ale gdy na moim koncie pojawiła się pierwsza wypłata uwierzyłem ;)
Zacząłem wtedy szukać po necie kolejnych takich stron, promować swoje reflinki wśród znajomych. Jednego z nich udało mi się nawet wciągnąć - to właśnie on stał się współautorem tej strony.

Na początku traktowałem to jako zabawę, bo i zarobki były śmieszne, rzędu kilku złotych ;) Z upływem czasu chciałem zarabiać więcej. Tak oto zarobione wcześniej środki postanowiłem zainwestować... Niektóre były trafione, inne nie. Ale i tak coś zyskałem. Wiedzę.

Później byłem bardziej ostrożny, długo analizowałem każdy program zanim zdecydowałem się na inwestycję. Szukałem wszystkich możliwych informacji na temat danego programu, opinii, dowodów wypłat, itp. Z każdym miesiącem coraz bardziej mnie to wciągało.

Nadszedł czas kiedy przestało to być zabawą, a zarobki stały się całkiem niezłe, przynajmniej jak na kasę zarobioną w internecie ;) Oczywiście dużą rolę odgrywają tu poleceni, to w dużej mierze dzięki nim zarabiam.

Obecnie - jak każdy z tej branży - zarabiam w TrafficMonsoon. Na dzień dzisiejszy jest to jeden z najlepiej działających programów.

I na koniec jeszcze jedno: Osobiście inwestuję tylko to co wcześniej zarobiłem w internecie, nigdy zgromadzonych oszczędności i każdemu taką taktykę polecam, gdyż należy się liczyć niestety z możliwością utraty środków, inaczej zarabianie w internecie było by zbyt piękne ;)